+420 212 248 576
 

Nákupní řád

Odstoupení od kupní smlouvy  v souladu se zákonem máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek. Při jejich splnění Vám bude vrácena kupní cena snížená o náklady vzniklé prodávajícímu v souvislosti se zajištěním zboží a jeho dodáním kupujícímu:

  1. odešlete zprávu s informacemi o odstoupení od smlouvy číslo XXX (číslo objednávky), ze dne DD, uveďte číslo účtu pro vrácení peněz, datum a jméno
  2. zboží doručte na adresu sídla společnosti
  3. zboží, které budete odesílat zpět na naši adresu, musí být v původním obalu, nesmí být použité, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi
  4. neposílejte zboží na dobírku - nebude přijata
  5. doporučujeme Vám zboží pojistit

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet nejpozději do 30 dnů po fyzickém obdržení zboží.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude uloženo u prodávajícího a po zaplacení nákladů na odeslání kupujícím, bude zasláno zpět kupujícímu. 

 

Storno objednávky ze strany kupujícího: 

- kupující má právo stornovat objednávku bez udání důvodu do 24 hodin od odeslání objednávky z webové stránky, od odeslání e-mailu nebo od objednávky po telefonu bez požadavku na úhradu vzniklých nákladů. V případě stornování objednávky po uplynutí výše uvedené lhůty je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklády vzniklé tímto jednáním. Prodávající uplatní právo na úhradu nákladů zejména v případě nákupu zboží "na objednávku", které bylo nutné na přání zákazníka obstarat nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží došlo již k vynaložení prokazatelných nákladů, jako zbytečná doprava atp.Storno objednávky ze strany prodávajícího: 

- bez udání důvodu (prodávající o stornování objednávky informuje kupujícího e-mailem)

- prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu.

 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

0
 
© AZ MARKET - obchod pro všechny